Вирішували питання пожежної безпеки громади

12.10.2017  під головуванням заступника селищного голови з питань розвитку житлово-комунального господарства та земельних відносин  Акімова В.В., було проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Недригайлівської селищної ради.

На засідання комісії були присутні члени комісії та запрошені: начальник Недригайлівського районного сектору Управління Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій у Сумській області Кліщенко С.А., старший лісничий Недригайлівського лісництва ДП «Роменське лісове господарство» Кіптенко О.Б.,, головний лісничий ДП «Недригайлівський агролісгосп» Сумського обласного КП «Сумиоблагроліс» Войтенко М.І., та головний інженер КЗ «Недригайлівводосервіс» Любивий О.Д.

Всього було розглянуто два питання, а саме, про стан утримання джерел протипожежного водопостачання та про можливу загрозу виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з масовою загибеллю хвойних лісів внаслідок розмноження небезпечних шкідників лісу.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення та сформовано протокол засідання комісії, який буде направлено виконавцям для виконання. Контроль за виконанням даних рішень головуючий комісії залишив за собою.